Uus peatükk! Spin Press AS ja trükimaja JOON ühinevad.

02.juuni 2022

Meie trükimajaga on liitumas turul üle 30 aasta tegutsenud trükikoda Spin Press. Ühinemise eesmärk on luua uuel tasemel, suurema turuosaga ja veelgi tugevam teenusepakkuja nii Eesti kui ka Skandinaavia turgudele. Spin Press, mis on Eesti trükimaasikul ainulaadne oma väärtusliku kogemuse ja ajaloo poolest, jätkatab tegutsemist JOON kaubamärgi all.

Sulle pakutavate toodete ja teenuste valik laieneb.

Meie kõrge kvaliteedi poolest hinnatud teenustele nagu pakendite disain ja prototüüpimine aga ka käsitööd vajavate erilahenduste ja pakendamise teenus saavad jõudu juurde – meil saab olema veelgi suurem tootmisvõimsus, mille tagavad tubli kogemustepagasiga trükispetsialistid Spin Press ridadest. Lisaks saame pakkuda olulist oskusteavet hangete korraldamise ja haldamise osas, millega Spin Pressi kolleegid on aastakümneid edukalt tegelenud.

Ka seadmepark, sealhulgas järeltöö seadmed, saavad väärtuslikku täiendust. Juba tänaseks on kõik Spin Pressi masinad kolinud koos kogenud operaatoritega meie südalinnas asuvasse tootmisesse, Kunderi 8A. Spin Pressi Pirital tegustenud büroo ja trükikoda suletakse neil päevil ning kõik töötajad jätkavad tööd Joone ruumides.

Ettevõtete konsolideeritud käibe ootus 2022 aastaks on kolm miljonit.
Joon OÜ juhtkonda kuuluvad Tiit Tippel ja Kristo Kaugija, kelle ühendatud meeskonda kuulub nüüdseks juba 40 pikaaegse müügi- ja tootmiskogemusega talenti.