Joon asutati aastal 2005 ja põhineb 100% Eesti kapitalil.

Ei ole olemas tavalisi ülesandeid.
Iga töö nõuab loovat lähenemist.

16 aastat tagasi said kokku kaks meest, kelle ühiseks kireks loomine ja tootmine. Meile meeldisid siis ja meeldivad tänaseni protsessid, mille tulemust on võimalik silmaga mõõta. Armastame tõeliselt seda, mida teeme – ainult nii saame pakkuda klientidele kõige sobivamaid ja kvaliteetsemaid trükilahendusi.

Ettevõtet asutades oli meie eesmärgiks luua inspireeriv töökeskkond, kus meie ise sooviks igapäevaselt viibida. Sellest põhimõttest oleme alati kinni pidanud – meile tõeliselt meeldib ruum, mille oleme töötamiseks loonud. Hindame kõrgelt arhitektuuri ning väärtustame kvaliteetset disaini.

Meie jaoks on oluline inimlikkus.
Nii ettevõttes kui kliendisuhetes.

Nii nagu täiustame oma ettevõtet, otsime pidevalt ka võimalusi, kuidas klientide soove paremini täita. Uued ja ainulaadsed trükilahendused on meie jaoks olnud väljakutseks, mille avasüli vastu võtame. Joon vaatab alati tulevikku, et olla kursis trükimaailma arengute ja tehnoloogiliste uuendustega.

Oma meeskonda hindame me kõrgelt. Kõige olulisemaks peame tahet õppida ning areneda, soovi meeskonda kuuluda ning hoida au sees meie väärtusi. Just nii oleme suutnud jääda aastate jooksul oma klientide ja kolleegide jaoks usaldusväärseks ning professionaalseks partneriks.

Ainus viga on jätta midagi proovimata.
Võta meiega julgelt ühendust!