Joon asutati aastal 2005 ja põhineb 100% Eesti kapitalil.

Ei ole olemas tavalisi ülesandeid.
Iga töö nõuab loovat lähenemist.

Joon asutati aastal 2005, et pakkuda klientidele kõige sobivamaid ja kvaliteetsemaid trükilahendusi. Meile meeldisid siis ja meeldivad tänaseni protsessid, mille tulemust on võimalik silmaga mõõta. Panustame oma inimestesse ja investeerime uutesse tehnoloogiatesse, et saaksime koos teha seda, mis meil silma särama paneb – me loome uudsust ja toodame kvaliteeti.

Oleme arendamise ja avastamise usku. Otsime pidevalt võimalusi, kuidas klientide soove paremini täita. Uued ja ainulaadsed lahendused on meie jaoks olnud väljakutseks, mille avasüli vastu võtame. Joon vaatab alati tulevikku, et olla kursis pakendi- ja trükimaailma arengute ning tehnoloogiliste uuendustega. Digitaliseerime võimalikult palju protsesse, et meil jääks aina enam aega olulisimaks – kliendisuhete arendamiseks.

Meie jaoks on oluline inimlikkus.
Nii ettevõttes kui kliendisuhetes.

Oma meeskonda hindame me kõrgelt. Masinad on need, mis võimaldavad toota aga ilma inimeseta on see siiski kasutu raud.
Kõige olulisemaks peame tahet õppida ja areneda, soovi meeskonda kuuluda ning hoida au sees meie väärtusi. Just nii oleme suutnud jääda aastate jooksul oma klientide ja kolleegide jaoks usaldusväärseks ning professionaalseks partneriks.

Meie soov on tegutseda inspireerivas töökeskkonnas, meie teises kodus, Joones. Sellest põhimõttest oleme alati kinni pidanud – meile tõeliselt meeldib ruum, mille oleme töötamiseks loonud ja soovime seda jätkuvalt parendada. Hindame kõrgelt arhitektuuri ning väärtustame kvaliteetset disaini.

Ainus viga on jätta midagi proovimata.
Võta meiega julgelt ühendust!