Karoli Lust

Müügijuht / Trükk / Pakend / Eksport

karoli@joon.eu

+372 518 0358

Laura Peets

Müügijuht / Trükk

laura@joon.eu

+372 5554 1662

Tiina Arro

Müügijuht / Pakend / Trükk / Otsepost

tiina@joon.eu

+372 523 0219

Iris Varusk

Projektijuht / Pakend / Trükk / Otsepost

iris@joon.eu

+372 5437 0053

Uku Presmann

Müügijuht / Eksport / Allhanked

uku.presmann@joon.eu

+372 5665 3226

Timo Kassinen

Müügijuht / Trükk / Eksport

timo@joon.eu

+372 5330 2764

Jaak Mäe

Müügijuht / Trükk / Eksport / Hanked

jaak@joon.eu

+372 502 3445

Mare Mäe

Müügijuht / Trükk / Hanked

mare@joon.eu

+372 521 8124

Kristo Kaugija

Tegevjuht / Partner

kristo.kaugija@joon.eu

+ 372 5130 400

Tiit Tippel

Asutaja / Partner

tiit@joon.eu

+372 5628 8000

Kunderi 8A, 10128 Tallinn, Eesti

info@joon.eu

Kontor avatud E – R: 8:30 – 17:00