Uku Presmann

Myyntipäällikkö / Vienti / Yleissopimukset

uku.presmann@joon.eu

+372 5665 3226

Timo Kassinen

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Vienti

timo@joon.eu

+372 5330 2764

Dmitri Antonov

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Vienti / Erikoisratkaisut

dima@joon.eu

+372 554 6031

Karoli Lust

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Pakkaaminen / Vienti

karoli@joon.eu

+372 518 0358

Laura Peets

Myyntipäällikkö / Painotyöt

laura@joon.eu

+372 5554 1662

Tiina Arro

Myyntipäällikkö / Pakkaaminen / Painotyöt / Suorapostitus

tiina@joon.eu

+372 523 0219

Iris Varusk

Projektipäällikkö / Pakkaaminen / Painotyöt / Suorapostitus

iris@joon.eu

+372 5437 0053

Jaak Mäe

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Vienti / Yleissopimukset

jaak@joon.eu

+372 502 3445

Mare Mäe

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Yleissopimukset

mare@joon.eu

+372 521 8124

Kristo Kaugija

Toimitusjohtaja / Kumppani

kristo.kaugija@joon.eu

+ 372 5130 400

Tiit Tippel

Perustaja / Kumppani

tiit@joon.eu

+372 5628 8000

Kunderi 8A, 10128 Tallinn, Estonia

info@joon.eu