Karoli Lust

Myyntipäällikkö / Painotyöt / Pakkaaminen / Vientiä

karoli@joon.eu

+372 518 0358

Kairi Küttim

Myyntipäällikkö / Painotyöt

kairi@joon.eu

+372 507 6103

Kädi Jürimäe

Myyntipäällikkö / Painotyöt

kadi@joon.eu

+372 551 2268

Tiina Arro

Myyntipäällikkö / Pakkaaminen / Painotyöt / Suorapostitus

tiina@joon.eu

+372 523 0219

Uku Presmann

Myyntipäällikkö / Vientiä / Yleissopimukset

uku.presmann@joon.eu

+372 5665 3226

Kristo Kaugija

Toimitusjohtaja / Kumppani

kristo.kaugija@joon.eu

+ 372 5130 400

Tiit Tippel

Perustaja / Kumppani

tiit@joon.eu

+372 5628 8000

Kunderi 8A, 10128 Tallinn, Estonia

info@joon.eu