Rühmaraamat 2023

23.märts 2023

Kingi lapsele mälestus lasteaiast!

Mälestustest, sõprade fotodest ja joonistustest loodud rühmaraamatuga, võib sõpru meenutada ka aastate pärast. Pehmekaaneline liimköites rühmaraamat on kauni kujundusega juba paljudele rõõmu toonud.

1. Vali raamat

Vali raamatu formaat, maht ja kaanepind.

Raamat koosneb rõõmsavärvilisest kaanest ning eri tüüpi sisulehtedest, mille täpseid kasutusviise sirvi näidisraamatutest. Materjalide vormistamiseks oleme loonud lihtsa alusfaili, kuhu kogu raamatu tekstiosa meile üleandmiseks koondada.

Kaanevärvid

rühmaraamat

Suur 21 x 21 cm                                                               Väike 21 x 14,8 cm

Raamatu kaaned kaetakse vastupidava laminaadiga, pinnavalik: samet, läikiv või matt.

Maht ja hinnad:

kuni 60 lk17 € väike, 19 € suur
kuni 90 lk24 € väike, 27 € suur

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Miinimum tellimuseks on 15 raamatut. Tüüplahendustest erinevate lehekülgede loomisel lisandub kujundustasu 40€/h.

2. Pildista ise või kutsu meie fotograaf

Pildimaterjal on raamatu kandvaks osaks ja fotode ühtlaselt hea kvaliteet mõjutab lõpptulemust palju. Sellepärast soovitame pildid tellida meie koostööpartnerist fotograafilt, kelle fotosessioon sisaldab ka lasteaia või koolihoone pildistamist ja mille koguhind on 175–250 eurot. Raamatu saab koostada aga ka lasteaias varem jäädvustatud fotodest ning portreepiltidena sobivad kasutamiseks vabalt ka lastevanemate tehtud mobiilifotod.

3. Küljendus ja kujundus

Kui raamatu tekstid on toimetatud ja ühte faili koondatud, saada see koos pildifailidega meile. Ei mingeid keerulisi kujundusprogramme ega tundide kaupa arvuti taga pusimist! Küljendame raamatu sinu eest, pildid ja tekstid leiavad raamatus õige koha ning nende ümber tekivad erinevad rõõmsavärvilised kujundid.

4. Kinnitamine

Küljendaja saadab sulle kujunduse pdf-failina üle vaatamiseks ja kinnitamiseks.

5.Tootmine

Peale kinnitamist lähevad raamatud trükki ja valmivad 3-5 tööpäeva jooksul. Kui raamatud on valmis, saad neile järele tulla trükikotta J. Kunderi 8a Tallinnas või tellida kulleriga ühte sihtkohta üle Eesti tasuta. Üksiku korduseksemplari tootmine kahe nädala jooksul.

Sirvi näidisraamatuid ja lae alla alusfail

Parima ülevaate saad raamatute näidiseid sirvides. Leiad neist ka soovitusi ja näpunäited koostamiseks. Kui midagi jääb selgusetuks, uuri lisa siit – Korduma kippuvad küsimused.

Suur raamat

Väike raamat

Alusfailid saad alla laadida siit:

           

Suur raamat    Väike raamat

Päringu kinnitamiseks täida alusfailis ainult tellimisandmed ning saada see meile aadressile raamat@joon.eu Vastame Teile ja registreerime tellimuse.

NB! Sinu enda kujundatud raamatutele see hinnakiri ei kehti. Muus formaadis või oma kujundatud raamatu päringud saada palun laura@joon.eu

Korduma kippuvad küsimused