Uued tuuled Joone juhtimises

10.veebruar 2022

Alates loomisest on JOON olnud tandem-juhtimises ja me jätkame samas vaimus. Meie omanikesuhetes on toimunud muudatused ning meie maja eesotsas on uus partner ja tegevjuht Kristo Kaugija.

Mehel on hulganisti juhtimiskogemust ja väärtuslikku pagasit. Tugeva algatusvõimega Kristo on kureerinud Howden Broking Groupi Eesti filiaali müügitööd ja riskijuhtimist, tegutsenud AS Raasiku Elektri tegevjuhina ning pannud ennast poovile Radius Machining OÜ müügi- ja arendusjuhi rollis.

Kristo personaalseks väljakutseks värske tegevjuhina on meie protesside ja tootmise digitaliseerimine, et meie inimestel jääks aina enam aega olulisimaks – kliendisuhete arendamiseks. Vinge ja tark masinapark on hea vundament kuid meie raudvarata – meie inimesteta, klientideta on see siiski kasutu investeering.

Teeme oma majas meeleldi käed õliseks, et pakkuda uusimaid tehnoogiaid ja lahendusi aga ennekõike mõista, mida kliendid vajavad ja tegutseda selle baasilt hea hooga edasi. Soovime jätkuvalt olla parem parimate seas, inimkesksust austav trükikoda.