Pakendamisteenus

Pakendamisteenus pakub lahenduse sinu murele

Pakkimis-, ümberpakkimis- ja koosteteenused pakuvad mitmeid eeliseid. Need teenused on suunatud maaletoojatele, jaekaubandusettevõtetele aga ka e-kaubanduses tegutsejatele.
Siin mõned argumendid, millega saame aidata!

1. Aja kokkuhoid ja vähem stressi:

Pakkimise, ümberpakendamise ja kooste teenus säästab sinu väärtuslikku aega – pigem investeeri see müügi edendamiseks ja äriprotsesside täiustamiseks. Samuti saad pakendamise ja kooste tellimisega vähendada nende ülesannete täitmisega kaasnevat stressi ja vaeva.

2. Professionaalne pakendamine:

Meie kogenud spetsialistid tagavad, et esemed on pakendatud turvaliselt ja nõuetekohaselt, vähendades transpordi ajal kahjustamise ohtu.

3. Kulutõhusus:

Pakkimine ja kokkupanek nõuab sageli juurdepääsu mitmetele erinevatele materjalidele, mis võib kaasa tuua kulude kokkuhoiu võrreldes materjalide eraldi ostmisega. Madalamad pakendamiskulud toovad kindlasti kaasa paremad kasumimarginaalid.

4. Varude haldamine ja skaleeritavus:

Aitame sul jälgida oma laoseisu ja vajadusel ennetada ka lisatellimusi. Tõhus varude haldamine hoiab ära laoseisu ja ülevarude teket. Pakkimis- ja koosteteenused lubavad sinu ettevõttel hõlpsalt mahte kasvatada või ka kahandada. Kohandume tellimuste mahu kõikumistele, ilma et sul oleks vaja täiendavaid ettevõttesiseseid ressursse.

5. Personaliseeritud pakendid:

Erinevatele turusegmentidele kohandatud pakendid kasvatavad sinu kaubamärgi mainet ja klientide lojaalsust, pakkudes ainulaadset ja meeldejäävat avamise kogemust. Kasuta meie trüki ja tootmise võimalusi – saame pakkuda erinevate pakendite loomist alates prototüübist tootmiseni ja komplekteerimisest pakendamiseni.

Soovid rohkem infot pakendamisteenuse kohta?

Iris Varusk
iris@joon.eu
tel +372 5437 0053